Nga akademia e Milanit te Vllaznia e Brdariç, shkodranët bëjnë gati transferimin

Klubi i Vllaznisë nuk ndalet në merkato dhe po përpiqet që të mbyllë sa më shpejt boshllëqet që janë krijuar me largimin e disa futbollistëve që në ditët e para të janarit. Afrimi i sulmuesve Avdijaj dhe Cise duket se ka zgjidhur situatën për repartin e avancuar dhe tashmë po mendohet për repartet e tjerë. Por një përforcim mjaft i bujshëm pritet të mbërrijë këto ditë nga Italia, më saktësisht një prodhim i akademisë së Milanit.

Emir Murati, mesfushor me shtetësi kroate por i lindur në Itali, është një futbollist i cili është rritur në akademinë e MIlanit. Futbollisti 20-vjeçar, tashmë kërkon që të provojë futbollin i profesionist dhe pas një eksperiencë te Rende dhe Pro Sesto, duket se është pranë akordit për t’iu bashkuar kuqebluve në Shkodoër.

Sipas mediave italiane, Vllaznia ka gjetur gjuhën e përbashkët me Milanin, që zotëron kartonin e tij, për huazimin e lojtarit deri në fund të këtij edicioni dhe marrëveshja pritet të finalizohet në ditët në vijim. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al