Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Nesër presin në shtëpi Kukësin, te Apolonia duhet t’ia dalin pa kontributin e talentit

Me në krye trajnerin Fabricio Kamarata, duket se Apolonia ia ka dalë të nxjerrë në pah anën e saj më të mirë. Ish-tekniku i Dinamos ka grumbulluar katër pikë në dy ndeshjet e para, teksa barazoi ndaj Partizanit dhë së fundmi mposhti Laçin.

Tashmë, fierakët nuk janë më të fundit dhe kanë hapur sërish llogaritë për mbijetesën. Sakaq, nuk ka shumë kohë për të menduar sukseset e fundit, pasi nesër bardhejeshilët kanë një tjetër sprovë të madhe teksa presin në Loni Papuçiu, Kukësin. Verilindorët vijnë me një bilanc negativ dhe kanë detyrimin për të reaguar, por për t’ia shtuar edhe më shumë vështirësitë Apolonisë, ka menduar Redon Mihana.

Talenti i skuadrës nuk mund të jetë i gatshëm për nesër duke qenë se ka plotësuar numrin e katërtonëve të verdhë dhe i duhet të shlyejë një ndeshje pezullim. Tashmë, Kamarata duhet të ndryshojë diçka në sistemin e tij dhe të gjejë formulën e duhur për të bërë surprizën e radhës. /VipSport.al/