Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Në Turqi e bëjnë fakt të kryer, Gentian Selmani ngjitet në Superligë

Gentian Selmani do të vazhdojë karrierën e tij në eltën e futbollit në Turqi pasi do të largohet nga Menemenspor për një klub që luan në Superligën turke. Kjo është ajo që raportohet nga mediat turke, të cilat e bëjnë fakt të kryer transferimin dhe presin vetëm zyrtarizimin e marrëveshjes.

Sipas mediave në vend, Selmani do t’i jape lamtumirën Menemenspor për t’iu bashkuar Jeni Malatiaspor që gjendet në elitë dhe ka nevojë për një portier cilësor pas dëmtimit të atij titullar. Skuadra gjendet në mesin e tabelës së kalsifikimit dhe ka pretendime për të hyrë në zonën e Europës ndaj po mendon përforcime, edhe pse në kohët e fundit ka pasur disa probleme financiare.

Malatiaspor raportohet se ka nisur bisedimet me Selmanin dhe se ka një akord me portierin për transferimin e tij. Tani mbetet vetëm të finalizohet marrëveshja mes palëve, por “Vatan” bën të ditur se zyrtarzimi i firmës është çështje orësh, sepse Selmani është gati për të nisur këtë eksperiencë të re në elitën e futbollit turk. /vipsport.al/