Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ndër afrimet e bujshme të verës te Kukësi, futbollisti firmos në Maltë

Klubi i Kukësit vazhdon të jetë shumë aktiv në merkato duke planifikuar afrime për të përforcuar radhët e tij më lojtarë cilësorë për të bërë kthesën në kampionat e për t’iu afruar përsëri kreut. Por verilindorët paralelisht kanë nisur edhe spastrimet e tyre që nuk kanë bindur e që nuk kanë dhënë atë që pritej në radhët e këtij ekipi.

Horiç ishte i pari në listën e të larguarve dhe pas tij, nga verilindorët u largua edhe një nga afrimet e tjera të bujshme të verës, portierin Entonjo Elezaj. Ish-prodhimi i akademisë së Juventusit, nuk arriti të gjente hapësirat që kërkonte te verilindorët, ku përfundoi portier i tretë.

Kështu, palët gjetën akordin dhe pak ditë më pare ndërprenë marrdhënien mes tyre. Elezaj nuk vonoi të gjente një sistemim të ri. Sot ai është zyrtarizuar pasi portiere i ri i Sirens FC në kampionatin e Maltës. Ai ka luajtur në këtë vend edhe në sezonin 2015-2016 ku ka luajtur me Sliema Uanderers. /vipsport.al/