Napoli nuk e ka ndërmend rinovimin, Hysaj gati për një aventurë të re në një tjetër kampionat

Elseid Hysaj është më larg se afër rinovimit me Napolin. Të paktën kështu e paraqet situatën prestigjiozja franceze L’Equipe e cila beson se në verë kapiteni i kombëtares do të jetë një futbollist i ri i Marsejës. S

hkodrani është i hapur për të provuar një eksperiencë të re jashtë Italisë, duke qenë se aty ka kaluar të gjithë karrierën deri tani. Kujtojmë se mbrojtësi ka hyrë në gjashtë muajt e fundit të kontratës me Napolin dhe është i lirë tashmë të negociojë të ardhmen e tij me klube të tjera.

Ky sezon ka qenë me ulje e ngritje për Hysajn, ku ka ndikuar edhe COVID. Megjithatë, trajneri Xhenaro Gatuzo ka konsideratë për të, edhe pse në këtë rast klubi nuk ka bërë maksimumin për ta kënaqur shqiptarin dhe kështu ekipi i Marsejës është një opsion real për Hysajn. /Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al