Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Muriqi para një tjetër provimi, nesër në fushë i duhet të shënojë

Vedat Muriqi, edhe për arsye jo sportive si COVID, nuk ia ka dalë ende të tregojë potencialin e tij me Lacion. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës është transferuar në kryeqytetin italian për 20 milionë euro dhe kjo shifër duhet justifikuar.

Deri tani, Muriqi në minutat që i ka rezervuar trajneri Simone Inzagi nuk ia ka dalë të gjejë rrugën e rrjetës. Por, këtë duhet ta bëjë nëser nëse kërkon të kalojë me sukses “provimin” me bardhekaltërit.

Nesër në Olimpico, Lacio do të presë në shtëpi Parmën për llogari të Kupës së Italisë. Çiro Imobile do të rehatohet në stol, ndërsa Muriqi do të jetë udhëheqësi në sulm i kryeqytetasve dhe duhet të frymëzojë skuadrën për të kaluarën në turin pasardhës. /VipSport.al/