Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Mjaftuan pak minuta, Eriksen bën diçka që Interit nuk i ndodhte prej vitit 2018

Inter ia doli mes shumë emocionesh të kualifikohej në gjysmëfinales së Kupës së Italisë pasi përmbysi Milanin me rezultatin 2-1. Njeriu vendimtar për zikaltërit rezultoi Kristian Eriksen, i cili u aktivizua në minutën e 88 dhe në të 97-tën gjeti golin pas një ekzekutimi perfekt nga goditja e dënimit.

Por, përveç se i dhuroi të tijve kualifikimin, danezi bëri që te Interi të ndodhte diçka që nuk ishte parë nga muaji prill i vitit 2018. Kjo datë ishte hera e fundit kur zikaltërit shënonin nga goditja e dënimit dhe ai që e bënte ishte Zhoao Kanselo në një sfidë ndaj Kaljarit.

Megjithatë, tashmë Eriksen e lë pas këtë periudhë “thatësire” e mungesë shënjestre nga goditjet e lira dhe me të në fushë (nëse Konte do t’i besojë më shumë), këto gola mund të përsëriten më shpesh duke qenë se fantazisti i ka në repertor të tilla specialitete. /Vipsport.al/