Miqësoret/ Tomori “poker” në derbi, Erzeni mund Luzin

Tomori ka fituar sot 4-1 miqësoren ndaj Naftëtarit. Beratasit kanë treguar se janë pretendentë për Superligën këtë sezon, teksa kanë përfituar nga shtyrja e kampionatit për të zhvilluar një test miqësor. Të besuarit e Bledar Sinellës kanë shënuar katër herë në portën e miqve, me miqësoren që u zhvillua në stadiumin e Beratit.

Pjesa e parë e duelit është mbyllur 1-0, ndërsa në të dytën u shënuan katër gola. Tomori me përforcimet e janarit shpreson që të vijojë rrugën drejt Superligës, megjithëse në Kategorinë e Parë grupi B, rivaliteti është i madh.

Ndëkrohë që Erzeni ka luajtur me Luzin të cilin e ka mundur me rezultatin 1-3. Skuadra shijakase ka shënuar me anë të Rramillit dopietë dhe Bregu ka realizuar golin e tretë. Aboubakar Souma ka realizuar për skuadrën e Luzit.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al