Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Milan pranë një tjetër goditje në merkato, dalin shifrat në negociatat me Çelsin për mbrojtësin

Pas Meite në mesfushë dhe Mario Mandzukiç në sulm, Milan mendon edhe për mbrojtjen. Emri i Fikajo Tomorit nga Çelsi prej kohësh qarkullon në ambientin kuqezi ndërsa tratativat duket se janë drejt përfundimit mes dy klubeve.

Kuqezinjtë me shumë mundësi do ta transferojnë në Itali mbrojtësin nëpërmjet formulës së huazimit, por me detyrim blerjen përfundimtare për shifrën e 22-23 milionë euro.

Anglezëve iu duket një shifër e kënaqshme, ndaj me përfundimin e disa detajeve të tjera mund të vijë edhe finalizimi i marrëveshjes për 23-vjeçarin, për të cilin në Milano ka shumë pritshmëri. /Vipsport.al/