Mesi në dyshim për finalen e sotme, argjentinasi vuan nga një problem i trashëguar nga ndeshja e fundit

Sot në mbrëmje, në orën 21:00, Barcelona do të provoj të fitoj trofeun e parë sezonalë teksa luan për Superkupën e Spanjës ndaj Real Sociedad. Mirëpo, trajneri Ronald Kuman ka shqetësimin për Lionel Mesin, me argjentinasin që në seancën e sotme, nuk ka marrë pjesë.

Kjo për shkak se në ndeshjen e kaluar të kampionatit “pleshti” ndjeu një shqetësim në bicepsin femoral dhe madje u zëvendësua. Duket se ky shqetësim nuk ka kaluar dhe Mesi është në dyshim të fortë për prezencën e tij në finalen e sotme.

Mbetet për t’u parë nëse numri 10 do t’ia dalë të bëjë një sforco apo jo. Në të kundërt, tekniku Kuman pritet t’i besojë një fanellë titullari Trinkaos ose Breithuejt. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al