Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Merkato/Luzi 2008 afron dy lojtarë nga Kategoria e Parë

Luzi 2008 ka afruar dy lojtarë nga Kategoria e Parë. Duket se skuadra e periferisë së Kavajës që militon në Kategorinë e Dytë, ktë sezon e do me patjetër që të ngjitet në Kategorinë e Parë. Trajneri Oltion Kërnaja, nga ana tjetër është duke orgnizuar edhe ndeshje miqësore që skuadra të jetë sa më kompakte në kampionat.

Patrik Punavija si dhe Imer Zuna janë dy lojtarë që kanë luajtur edhe titullarë te Burreli dhe që pas akordit me luznjakët e Kategorisë së Dytë do të vihen nën urdhrat e trajnerit Kërnaja. Kujtojmë, që si Punavija e Zuna kanë kohë që vëzhgohen nga Kërnaja dhe stafi tij.

Luzi ka qenë mjaft aktiv këtë merkato duke afruar lojtarë cilësorë që bëjnë diferencën…

E.S./Vipsport.al/