Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Merkato/ Korabi merr portier, Tërbuni merr mesfushorin me eksperiencë

Korabi ka bërë të vetin Arvendold Qyranin, “gardianin” që ka luajtur edhe si titullarë vjet në Superiore me skuadrën e Luftëtarit, por ka qenë edhe tri sezone më parë pjesë e skuadrës dibrane. Pa thënë se Qyrani ka eksperiencë në aktivizimet në Kategorinë e Parë dhe të Dytë.

Tërbuni ka bërë të vetin një nga lojtarët me eksperiencë në Kategorinë e Parë dhe të Dytë, mesfushorin Samet Gjoka që do të luajë me pukjanët në pjesnë e dytë të sezonit.

Ndëkrohë që Anteo Osmanllari ka qenë lëvizja që bën bujë, pasi nga cërrikasit shkon te Partizani, pasi edhe në verë ishte pjesë e skuadrës së parë, por që për shkak të bllokimit të merkato nga FIFA, por që më pas është larguar…

E.S./Vipsport.al/