Merkato/ Kategoria e Parë, Burreli rrëmben mesfushorin e larguar nga Besa, nga Elbasani ikën golashënuesi

Në Kategorinë e Parë lëvizjet janë të përditshme, madje janë shumë skuadra që kanë nisur të mendojnë të përforcohen me kualitete për të realizuar synimet sezonale që kanë. Burreli ka marrë së fundmi Aristotel Kolecin, që duket se është një afrim me vlera, e madje për të ka pasur edhe oferta nga skuadra të tjera…

Matjanët, dje afruan edhe Ujkajn sulmuesin e Deçiçit në Malin e Zi.

Ndërkohë që e çuditshme duket sitiuata në radhët e skuadrës së Elbasanit, ku Klodian Nuri shënuesi më i mirë i skuadrës verdheblu ka vendosur që të lërë verdheblutë pas dy sezoneve dhe të provojë një eksperiencë të re, me shumë gjasa deri në fundjavë pritet që të firmosë, pasi ka kërkesa nga Shqipëria dhe Kosova.

Ndërkohë që Albi Koldashi është i larguari i radhës nga skuadra e Tubrinës së Cërrikut.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al