Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Mbushen arkat e Shkupit, klubi shqiptar shet sulmuesin për 1 milionë euro. Do jetë partner i Ahmedit

Në merkato synimi i çdo klubi është të përmirësojë organikën e skuadrës, mirëpo ka raste kur edhe duhet të vlerësosh ofertën që vjen dhe të mendosh për anën ekonomike e cila është shumë e rëndësishme, sidmos kur bëhet fjalë më pas për një klub shqiptar.

Megjithatë, duket se nga ana financiare, klubi i Shkupit nuk do të ketë shumë probleme pasi ka arkëtuar plot 1 milionë euro. Kjo vjen pasi shiten sulmuesin kryesor të skuadrës Dembo Darbo në Bjellorusi te Shaktjar Soligorsk.

Darbo kishte spikatur në Maqedoni duke qenë se ishte golashënuesi i Shkupit dhe kampionatit me 16 gola në 18 ndeshje. Ndërkohë, te Shaktjor është transferuar edhe Valon Ahmedi në këtë merkato e mesa duket do të jetë partner i Darbo në sulm. /VipSport.al/