Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Mbrojtësi i kombëtares gjen golin, ndihmon ekipin në fitore

Arlind Ajeti është rikthyer të jetë protagonist në Serinë B. Këtë herë jo me rolin e tij në mbrojtje, por duke spikatur në ofensivë. Mbrojtësi ka shënuar ditën e sotme me kokë duke ndihmuar Rexhianën të fitojë me rezultatin 2-1 ndaj Viçencës.

Ky ishte një triumf i rëndëëishëm për Rexhianën e cila gjendet në vendet e fundit të renditjes dhe lufton oër mbijetesën. Megjithatë, me kontributin e Ajetit vendosi në kasafortë tre pikët.

Kujtojmë se ky ishte goli i parë nga ana e ish-futbollistit të kombëtares në Serinë B, i cili tashmë fiton edhe më shumë besim për të dhënë më të mirën e tij në ndeshjet e ardhshme, ndërsa shpreson të rikthehet në nivelet kur luante në Europian me Shqipërinë. /VipSport.al/