Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Mbape nuk premton për të ardhmen: Dua të mendohem, jo të firmos dhe të largohem pas një vit

E ardhmja e Kilian Mbape është gjithnjë në fokusin e mediave. Kjo për faktin se atij i skadon kontrata me PSG në vitin 2022, ndërsa ofertat nuk i mungojnë, sidomos nga Real Madrid.

Ndërkoë, edhe vet sulmuesi është i paqartë për të ardhmen e tij duke theksuar se i duhet të mendohet dhe jo të firmosë zgjatjen e kontratës me PSG dhe më pas të largohet vitin e ardhshëm.

“Dua të mendoj për atë që dua të bëj dhe se ku dua të jem në vitet e ardhshme. Nuk dua që të zgjas kontratën dhe një vit më pas të largohem. E më pas të dal të them se unë doja të largohesha edhe pse firmosa kontratë”, u shpreh Mbape, i cili në këtë formë kërkin të arsyetojë mirë opsionet dhe të mos bëjë premtime boshe. /VipSport.al/