Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Mazrekaj: Nuk fiton gjithmonë ai që pritet, klasifikimi i drejtë

Mentor Mazrekaj ishte protagonist për Laçin në ditën e djeshme teksa i dhuroi fitoren të tijve në ndeshjen ndaj Tiranës. Anësori i kirbinasve ka qenë i ftuar në studion e Pressing ku është shprehur se klasifikimi aktual, i duket i drejtë.

“Klasifikimi është më i drejti. Laçi duhet të ishte më mirë, kemi gabuar me ekipet e vendeve të poshtme të tabelës, por renditja është reale. Ky trepikësh sot ishte rikuperim i dy ndeshjeve të fundit me Apoloninë dhe Skënderbeun.

Mendoj se skuadrat më të mira në letër kanë qenë Teuta dhe Laçi, por nuk fiton gjithmonë ai që pritet. Prandaj futbolli është sporti më i bukur”, u shpreh Mazrekaj. /VipSport.al/