Lojtarët me COVID, Juventus shpreson të ketë dy lojtarë kundër Interit. Tamponi vendimtar të premten

Juventus aktualisht ka tre futbollistë të infektuar me COVID-19. Bëhet fjalë për Aleks Sandro, Kuadrado dhe Matijs De Ligt. Te bardhezinjtë e kanë mendjen te ndeshja e rëndësishme e Serisë A ndaj Interit të dielën në mbrëmje. Por nëse për holandezi ka pak mundësi, për të mos thënë zero, për brazilianin dhe kolumbianin ka shpresë.

Lojtarët nuk kanë shfaqur simptoma dhe kur ka kaluar një javë nga dita e parë kur mësuan se ishin të infektuar, shpresojnë që në testimin e radhës të rezultojnë negativë. Në fakt, deçizivë do të jenë tamponët që do të bëhen nesër dhe të premten teksa drejtuesit bardhezi kanë besimin se dita e premte do të jetë vendimtare.

Megjithatë, torinezëve nuk i mbetet asgjë përveçse të presin nëse lojtarët e tyre do ta fitojnë shpejt luftën me virusin e rrezikshëm. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al