Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Lëvizje te Turbina, largime titullarësh dhe afrime nga Superiorja

Turbina nuk ka ndërmend të ndalet në merkato dhe është skuadra e Kategorisë së Parë që ka bërë më shumë lëvizje. Ditën e sotme skuadra cërrikase ka bërë me dije se korçari Anteo Osmanllari është larguar nga skuadra.

Mbrojtësi ka gjetur akordin me klubin për prishjen e kontratës dhe është larguar drejt Superligës shqiptare.

Lajmi është konfirmuar nga Turbina që bën me dije se mbrojtësi në pjesën e dytë të sezonit do të luajë në Superligë, por emri i skuadrës së re nuk bëhet me dije.

Skuadra e Kategorisë së Parë bëri zyrtare afrimin e Jurgen Jaku. 21-vjeçari vjen nga Partizani dhe luan si mbrojtës dhe mesfushor i krahut të djathtë.

E.S./Vipsport.al/