Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Largimi para ndeshjes i Dedes, reagojnë Fanatics: “Fatkeqësia dhe e keqja e Tironës ka vetëm një emër”

Edhe titulli në sezonin e kaluar nuk ka mjaftuar që tifogrupi më i madh i Tiranës, “Tirona Fanatics”, të bëjnë paqe me presidentin e klubit, Refik Halilin.

Zhgënjimet në merkato, rezultatet në fushë përgjatë këtij sezoni, dhe tashmë largimi në mënyrë të shëmtuar i trajnerit Nevil Dede vetëm pak minuta para se të niste ndeshja e sotme ndaj Laçit, ka nxitur reagimin e Fanatics, të cilët në reagimin e tyre theksojnë se fatkeqësia e Tironës është pikërisht Refik Halili.

Reagimi i Fanatics: