Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Largime dhe afrime, Kastrioti me mungesa e rikthime ndaj Tiranës

Te Kastrioti ka pasur disa largime duke nisur që nga Abibi dhe Karakaçit, me këtë të fundit që kishte thjesht dokumentacionin në Krujë. Më pas, këtë vit janë larguar Plaku, Puja, Basha, si dhe sulmuesi i huazuar te Besëlidhja, Redon Danaj.

Dje listës së largimeve i është shtuar edhe qendërmbrojtësi Realf Zhivanaj, i cili nuk gjeti hapësira në ekipin e parë dhe luajti shumicën e ndeshjeve tek ekipi U-21. Ndërkohë që për ndeshjen me Tiranën nuk do të jetë sërish Lukman Huseini që ka shkuar në Nigeri që të rinovojë pasaportën. Por me dëmtim vazhodn që të jetë Spartak Ajazi.

Patrik Bardhi, Ermir Rezi dhe Henri Okebugu gjatë këtyre ditëve janë stërvitur me grupin, duke qenë në dispozicion të stafit teknik për fundjavën, ndërsa janë afruar deri më tani Shyqyri Xhepa, Joan Çela apo dhe Arlis Shala, ndërsa pritet që të ketë edhe 2-3 prurje në ditët në vijim deri në mbylljen e merkatos.

E.S./Vipsport.al/