Laçit i rikthehet sulmuesi kryesor për transfertën e Fierit

Laçi luan një transfertë delikate me Apoloninë në Fier, ku kurbinasit synojnë që të marrin fitoren e radhës, ndonëse nuk do të kenë për shkak të pezullimit dy lojtarë titullarë siç janë Emiljano Musta si dhe Adolf Selmani, që të dy të rëndësishëm për skuadrën bardhezi.

Por, duket se Laçi do të ketë një rikthim të rëndësishëm për këtë ndeshje, pasi me skuadrën është bashkuar edhe sulmuesi dhe golashënuesi kryesor në skuadër, Kirian Nuabueze. Ai kreu një operacion në sy dhe është gati për takimin e radhës, duke u stërvitur me gurpin e lojtarëve…

Ai ka filluar që të stërvitet me pjesën tjetër të skuadrës, ndërsa trajneri Shpëtim Duro duket gjithnjë e më tepër optimist në prag të ndeshjes në Fier, ku synimi janë 3 pikët…

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al