La fushën i dëmtuar ndaj Milanit, Vojvoda probleme në shpatull

Mërgim Vojvoda ishte titullar në ndeshjen e djeshme të Torinos ndaj Milanit në San Siro në kuadër të Kupës së Italisë. Por, futbollisti i përfaqësueses së Kosovës nuk ia doli ta mbyllte të plotë 90-minutëshin duke qenë se fushën e braktisi i dëmtuar.

Anësori që po vlerësohet gjithnjë e më shumë te Torino, pati probleme me shpatullën. Ndërkaq, nëpërmjet një reagimi zyrtar, Torino tregon se gjendja e Vojvodës do të monitorohet ditë pas dite për të dalë në një përfundim.

Ndërkohë, shpresohet që lojtari të mos ketë një zhvendosje e cila më pas do të kërkonte edhe më shumë ditë për t’u rikuperuar dhe që do të zgjaste kohën e rikthimit në fushë. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al