Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kukësi “lundron” në ujëra të turbullt, Hallaçi vendoset në dyshim. Devolli mohon

Kukësi është në një situatë aspak të mirë duke qenë se ndaj Vllaznisë pësoi humbjen e katërt radhazi. Verilindorët nuk janë mësuar të jenë në këto kushte, ndaj presidenti i Nderit, Safet Gjici ka dashur të “zgjojë” skuadrën me një mbledhje, teksa në dyshim është edhe posti i trajnerit Rrahman Hallaçi.

Madje, së fundmi ka dalë në skemë emri i Bledar Devollit, i cili u emërua në këtë sezo si trajner i Drenicës në Superligën e Kosovës.

Megjithatë, vetë Devolli ka mohuar një interesim nga Kukësi dhe në një prononcim për Abcnews, ka theksuar se po drejton fazën përgatitore të Drenicës. ” Jam në krye të Drenicës dhe po drejton fazën përgatitore në Durrës”, ishin fjalët e Devollit.

Sakaq, mbetet për t’u parë tashmë se çfarë zhvillimesh do të ketë nga kampi i kuksianëve, të cilët kërkojnë kthesën në kampionat. /VipSport.al/

windows 10 enterprise lizenz kaufen