Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kukësi afron boshnjakun, ka luajtur në superligën serbe

Numan Kurdiç është lojtari që Kukësi ka afruar dhe do të jetë një opsion për verilindorët në pjesën e dytë të sezonit. Nga sa mësojmë pjesa e dokumentacioni është zgjidhur dhe mbetet vetëm të hedhë firmën mbi kontratë.

Ai këtë seozn ka luajtur në Superligën serbe me skuadrën e njohur të Novi Pazara, ndërsa me kuksianët ai synon që të luaj edhe më shumë, duke qenë se është vetëm 22 vjec, ndërsa duket se skuadra verilindore ka filluar që të plotësojë organikën, pasi ka pasur edhe largime.

Me shumë gjasa, brenda javës që vjen, skuadra do të marrë formë dhe do të ketë edhe 3-4 përforcime mjaft cilësore, me lojtarë që do të bëjnë diferencën edhe në Superiore, të paktën siç edhe deklarojnë drejtuesit e skuadrës kuksiane…

E.S./Vipsport.al/