Kryesfida e Serisë A, Kumbulla mbetet jashtë formacionit titullar

Vrulli i një fillimsezoni pozitiv për Marash Kumbullën duket se është ulur disi dhe për këtë fajtor është COVID-19. Mbrojtësi i kombëtares e nisi shumë mirë aventurën e re në karrierë me Romën duke gjetur edhe rrugën e rrjetës, por infektimi me virusin e rrezikshëm e la jashtë fushave për një periudhë të konsiderueshme e në këtë formë mbrojtësi ende nuk e ka rifituar formacionin.

Edhe në ndeshjen e sotme të Serisë A ku Roma e tij pret Interin, Kumbulla do ta nisë nga stoli. Trajneri Fonseka para pak minutash ka publikuar 11-tëshen titullare, teksa i ka besuar në mbrojtje Smolling, Ibanjez dhe Mançini.

Megjithatë, aftësitë e 20-vjeçarit janë të padiskutueshme e me siguri së shpejti do të rifitojë sërish pozitat e tij. /VipSport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al