Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kryesfida e javës së 16, zbulohen gjyqtarët te Teuta-Partizani

Luhet sot në orën 16:45 ndeshja mes Teutës dhe Partizanit, një takim që mund të cilësohet si kryesfida e javës së 16 në Kategorinë Superiore. Të dyja ekipet vijë me pikë të barabarta (26), ndërsa në dy sfidat e fundit po ashtu kanë marrë pikët e plota. Ndaj, pas ndalesës së Vllazninsë ditën e djeshme, janë të motivuara edhe më shumë për t’iu afruar kreut.

Ndërkaq, për të vlerësuar në maksimum ndeshjen janë vendosur edhe gjashtë arbitrat që do të ndajnë drejtësi. Kryesor do të jetë Kreshnik Cjapi, ndërsa asistentë janë Rejdi Avdo dhe Ilir Tartaraj.

Sakaq, Kreshnik Bajramaj dhe Roxhers Muska do të vendosen pas portave, ndërsa gjyqtar i katërt në këtë takim do të jetë Andi Koçi. /VipSport.al/