Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kros: Lopetegui mbërriti te Reali në moment m… Unë nuk do ta kisha pushuar nga puna

Julen Lopetegui nuk do të kujtohet me aq nostalgji në Madrid për etapën e shkurtër në drejtimin e Real Madrid. Spanjolli kishte për detyrë të zëvendësonte Zinedin Zidan të larguar, por nuk ishte aspak i suksesshme në një periudhë kur skuadra ishte ende e tronditur nga largimi i Kristiano Ronaldos.

Për këtë është i ndërgjegjshëm një nga yjet e Real Madrid, Toni Kros, i cili theksoi se i vinte keq se si kishin shkuar gjërat me teknikun dhe se po të ishte për të, ai nuk do të ishte larguar nga Reali në atë vit tranzicioni.

“Mendoj se ka bërë një punë mjaft të mirë te Reali. Ai ka përjetuar një moment m… kur mbërriti këtu, pasi klubi vinte nga tre Liga Kampionesh të fituara dhe nga lamtumira e Kristianos. Më erdhi shumë keq për shkarkimin e tij. Unë nuk do ta kisha shkarkuar kurrë. Ishte e qartë se nuk do të ishte një vit i lehtë, por nuk po shkonim keq. Isha shumë i lumtur kur ia doli që të fitonte Ligën e Europës me Seviljen”, tha Kros për ish-trajnerin e tij. /vipsport.al/