Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Korabi përfundon në gjyq, ish-lojtari e çon në Gjykatën e Tiranës

Korabi ka përfunduar në Gjyakatë, ku duket se ka ende ish-lojtarë që pretendoijnë se nuk janë paguar nga ana e klubit dibran kur kanë qenë pjesë e tyre. Një ndër ta është edhe sulmuesi Denis Peposhi.

Çështja është zhvilluar ditën e sotme në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Tiranë, dhe dulet se Peposhi pretendon se ka rroga të pamarra nga klubi dibran.

Në fakt, janë të shumta klubet tona që kanë çështje të hapura me lojtarët, e madje kanë shkuar shumë deri në FIFA, e jo pak herë klubet tona kanë përfunduar në heqje pikësh, e deri në falimentim për shkak borxhesh, siç edhe është rasti i skaudrës me histori në futbollin tonë, Luftëtari i Gjirokastrës.

E.S./Vipsport.al/