Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Klubi turk i beson sërish një shqiptari pas Sadikut, sot është dita e prezantimit

Erzurumspor mbylli ditën e djeshme marrëveshjen me Armando Sadikun, teksa sulmuesi i kombëtares do ta vazhdojë karrierën në Bolivi, me ekipin e Bolivar.

Por, nga ana tjetër, në klubin turk do të kenë sërish në radhët e tyre një shqiptar. Fjala është për lojtarin e përfaqësueses së Kosovës, Elbasan Rashani. Ky i fundit ka ndarë rrugët me klubin e Odd në Norvegji dhe është gati për një aventurë të re në pjesën e dytë të sezonit.

Rashani, do të provojë të ndihmojë Erzumrumsporin të mbijetojë në elitën turke, duke shpresuar të ketë më shumë sukses se Sadiku, i cili për asnjë moment nuk ia doli të ambientohej me shokët e rinj dhe kampionatin. Ditën e sotme Rashani ka mbërritur në Turqi dhe në orët e ardhshme pritet të vijë edhe zyrtarizimi. /VipSport.al/