Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kategoria Superiore/ Java e 16 ndahet në dy ditë, spikasin ndeshjet e së hënës

Me Superioren që mbyll javën e 15 djtën e sotme me derbin Partizani-Tirana, ndeshjet e javës së 16 do të ndahen kështu në dy ditë. Tre prej tyre do të luhen të dielën në orarin 13:45 dhe 16:45. Do t’i takoj Kukësit të pres në Elbasan, Bylisin. Verilindorët u rikthyen te fitorja dhe kërkojnë vazhdimësinë për t’u ngjitur, ndërsa ballshiotët janë në pozita të vështira në klasifikim.

Ndërkohë, Skënderbeu dhe Apolonia kanë një duel direkt, teksa në fundin e tabelës, dy skuadrat ndahen me nga një pikë, e cila është në favor të korçarëve.

Sakaq, Vllaznia kryesuese ka në letër një ndeshje për t’u fituar medoemos ndaj Kastriotit. Ndërkaq, të hënën, luhen dy ndeshjet e tjera në orën 13:45 dhe 16:45. Tirana do të jetë e para që do të zbresë në fushë teksa pret në shtëpi Laçin, ndërsa pasdite, Teuta po në shtëpi luan ndaj Partizanit. /VipSport.al/

Të dielën:

13:45 Kukësi-Bylis

13:45 Skënderbeu-Apolonia

16:45 Vllaznia-Kastrioti

Të hënën:

13:45 Tirana-Laçi

16:45 Teuta-Partizani