Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kategoria e Parë-Merkato/ Turbina prezanton dy brazilianë, Çaco rikthehet te Tomori, edhe Elbasani lëviz

Skuadrat e Kategorisë së Parë janë në pritje për fillimin e pjesës së dytë të sezonit 2020-2021, por duket se njëkohësisht janë duke bërë edhe merkato, me lojtarë vendas dhe të huaj.

Kështu, ka lëvizur Tomori që ka rikthyer Ervis Çacon në ekip, njw lojtar me shumw ekspeiencw edhe nw Superiore e Kategorin e Parw, i cili është aktivizuar me Besën dhe Korabin në sezonet e fundit, ndërsa, skuadra e Turbinës ka prezantuar dy brazilianë.

Njëri prej tyre ka luajtur në Portugali pikërisht Renato Konseisaoi, 25 vjeç luan mesfushor dhe ka qenë pjesë edhe e skuadrës Gafanja në Portigali, ndërsa Kristian Mateus Lima Da Silva vjen direkt nga ligat infeiore të Brazilit.

Kurse Elbasani ka nisur që të plotësojë organiknë, pas ikjes së disa titullarëve dhe me verdheblutë janë bashkuar Xhakolli si dhe Marku krahas të huajve brazilianë dhe Kalusë që ka luajtur më parë me Shënkollin e Dinamon.

E.S./Vipsport.al/