Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kategoria e Parë/ Burreli fiton miqësoren me Luzin, Erzeni e Besa zyrtarizojnë afrimet e fundit

Burreli dhe Luzi në kuadër të përgatitjeve për pjesën e dytë të sezonit kanë luajtur sot një ndeshje miqësore në Kamzë, ku matjanët kanë bërë diferencën, ndërsa skuadra e Luzit 2008 që militon në kampionatin e Kategorisë së Dytë, grupi A duhet theksuar se ka bërë paraqitje të mirë.

Matjanët, në saj edhe të kualiteteve të shumta që kanë në gjirin e vet kanë fituar me rezultatin, 4-1, ku Raboshta, që shënoi dy gola si dhe nga një gol Donati Toma Kurbneshi. Ndërsa për skuadrën e Luzit realizoi Gëzim Hoxha.

Ndërkohë që duhet theksuar se në këtë ndeshje në të dyja skuadrat ka pasur lojtarë në testim.

Sa u përket afrimeve Xhuljan Reçi ka lënë Korabin dhe pas Xhebrahimit u bashkohet shijakasve të Erzenit nw Grupin A tw Kategorisw sw Parw. Reçi është një lojtar me perspektivë, por që nuk i mungon eksperienca në Kategorinë e Parë.

Kurse Besa e Kavajës, sot ka prezantuar një nga afrimet e bujshme të kësaj merkatoje, Eraldo Hysenin, që fitrmosi pak ditë më parë duke u largua nga Timori për shkak të një konflikti me trajnerin Bledar Sinella.

E.S./Vipsport.al/