Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kastrati si Nejmar, festë datëlindje duke thyer rregullat e COVID

Lirim Kastratit i ka qarkulluar shumë emri në mediat kroate në datën e 16 janarit. Kjo për arsye të ndonjë goli apo diçkaje që ka lidhje me fushën e gjelbër, por se në apartamentin e tij, ai së bashku me të dashurën e tij organizuan një festë me më shumë se dhjetë veta dhe pa respektuar rregullat kundër COVID.

Arsyeja ishte datëlindja e 22 e sulmuesit, teksa fotot e postuara në rrjetet sociale, sidimos nga e dashura e futbollistit, bënë që të kishte një valë kritikash për të. Ndërkohë, rreth kësaj situate ka reaguar edhe klubi i Dinamos së Zagrebit, teksa theksohet se do të vlerësojnë situatën dhe më pas do të marrin një vendim.

Kjo e Kastratit, duket në fakt si rasti i Nejmar me festën e Vitit të Ri, e cila sigurisht ishte e përmasave gjigande, por që u kritikua prej çështjes së COVID. /VipSport.al/

office 2013 lizenz kaufen