Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kampionati U-21/ Vllaznia fiton me penallti dhe mer kreun ndaj Apolonisë

Një tjetër Vllazni kryeson në kampionatin e U-21 këtë herë. Sot është luajtur sfida e javës së 9-të të Kategorisë Superiore U-21, Vllaznia-Apolonia. Takimi i zhvilluar në stadiumin “Reshit Rusi” është mbyllur me fitoren 2-1.

Goli i parë i ndeshjes u shënua nga Dodani, por pas 2 minutave lojë, ndërsa Apolonia barazoi ndeshjen në të 33-të me Zogan. Në fraksionin e dytë vendasit fitojnë një penallti dhe në minutën e 52-të, Dedaj nuk gabon dhe e dërgon topin në rrjetë.

Në kampionatin e U-21 ka konkurrencë dhe shumë rivalitet dhe diferenca mes ekipeve që duan kreun është shumë e afërt, ndërsa renditja është si më poshtë…

E.S./Vipsport.al/