Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Kamarata: Apolonia ka ndryshuar, askush nuk do ta ketë të lehtë me ne

Fabricio Kamarata mer fitoren e parë ne drejtimin e Apolonisë dhe skuadra fierake ka 4 pikë në dy javët  fundit dhe tashmë ka filluar që t’i bëjë ndryshe llogaroitë e mbijetesës. Pas ndeshjes me Laçin, sot më Fier në “gol pas goli” në “Supersport”, Kamarata ka pohuar: “Ishte e vështirë se kemi ndeshur një skuadër të madhe. Por jam shumë i lumtur se djemtë edhe sot treguar karakter e dëshirë për të fituar”.

“Që kur kam ardhur, skuadra po stërvitet mirë. Detyra ime është t’i jap besim se janë të rinj dhe dua t’i rrisë sa më shpejt”.

“Ne jemi në atë pozicion do të thotë që ndonjë problem e ka, por detyra ime është të përmirësohen si te golat, si te mos pësimi i tyre. Jam i sigurt se edhe me sulme më të forta, se tani skuadrat që do të vijnë të luajnë këtu, do ta kuptojnë që do të jetë më e vështirë”.

“Gjëra e parë që kam bërë që kur erdha, ishte t’i jepja besim skuadrës. Pastaj pak ekuilibër dhe sot u pa në rastet e sulmuesve kemi krijuar, pastaj pak nga pak, E dinim që do të ishte e vështirë. Por nëse erdha, ndodhi se besoj që kjo skuadër ka vlera”, – tha trajneri italian i A;polonisë, Fabricio Kamarata.

/Vipsport.al/