Ka oferta nga Superiorja, mesfushori mbetet në Durrës

Teuta ka afruar deri më tani Sebino Plakun dhe janë larguar Rubin Hebaj, ndërsa është huazuar Aldrit Oshafi në Kategorinë e Parë në radhët e skuadrës së Tomorit. Por, u fol për një largim edhe të Asion Dajës në Krujë.

Madje, ai mund të përfshihej edhe në trativa me Sebino Plakun, me Dajën që mund të kalonte në radhët e skuadrës krutane. Por, duket se drejtuesit krutanë duan që ta mbajnë Asion Dajën, një lojtar shumë punëtor.

Për më tepër që ai ka eksperiencë në Superiore, e madje duke luajtur me skuadra nga më të njohurat në vend siç janë: Dinamo, Tirana, Partizani e Skënderbeu, ndërsa në verën e shkuar, Asion Daja u bë pjesë e skuadrës së Teutës po në elitë.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al