Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Jo vetëm merkato, Partizani ka gati edhe Çinarin në derbi

Jo vetëm hapja e merkatos, por duket se Partizani tashmë do të ketë edhe një kualitet më shumë në përbërje dhe bëhet fjalë për shkodranin Eraldo Çinari, që do të jetë gati të debutojë për këtë sezon. Burime pranë klubit të kuq, bëjnë me dije se shkodrani Çinari do të jetë në dispozicion të Ilir Dajës që në derbin e së enjtes ndaj Tiranës.

Në orët në vijim klubi pritet të japë njoftimin e rikthimit të sulmuesit, i cili deri para dënimit ishte një nga më të mirët e Partizanit, ndërsa tashmë do të duhet të rikthehet në formë dhe të luftojë për majën e sulmit me të sapoardhurin Stenio Junior.

Natyrisht që em Çinarin, Muratajn apo Zhunior, Partizani forcon dukshëm mesfushën dhe sulmin dhe tashmë trajneri Daja do të kërkojë që të paktën të bëjë dy përforcime në mbrojtje. Dhe nëse realizohen së shpejti, të kuqtë, padyshim që do të jenë një skuadër edhe më dinjitoze dhe me pretendime për titullin kampion krahas Vllaznisë, apo dhe Teutës, Tiranës, Laçit e Kukësit…

E.S./Vipsport.al/