“Jo, faleminderit”. Vllaznia kthen mbrapsht ofertat për yjet e sulmit

Vllaznia nuk ka ndër mend që të shkatërrojë një grup të ndërtuar me shumë kujdes, pasi beson se ky është viti i duhur ku Europa mund të kthehet në objektivin minimal të edicionit dhe ajo atë maksimal siç ishte programuar në verë. Shkodranët kanë shkëlqyer me lojën e tyre në këtë sezon dhe nuk kanë ndër mend të prishin gjithçka pa kaluar as gjysma e edicionit.

Si rrjedhojë, klubi ka vendosur që të mos largojë ata lojtarë që u bënë të rëndësishëm për rezultatet dhe për lojën e kuqebluve, duke refuzuar oferta që u kanë ardhur deri tani. Dunga dhe Hoxhaj ishin dy lojtarët për të cilët në klub kanë mbërritur oferta konkrete, por asnjë rpej tyre nuk do të largohet, të paktën pa plotësuar ato kërkesa ekonimike që ka Vllaznia.

Shuma prej 90 mijë dollarësh nga futbolli japonez për Dunga nuk mjafton sipas shkodranëve e për këtë arsye, nuk është gjetur akordi me Sagan Tosu për transferimin e tij. Ndërkohë, “SuperSport” bën të ditur se i njëjti përfundim është arritur edhe në rastin e Hoxhajt, me një ofertë nga jashtë Shqipërisë që nuk ka kënaqur kryesuesit.

Këta të fundit vazhdojnë të insistojnë se duan të shesin futbollistë për të sjellë fitime në arkat e klubit. Por tashmë është e qartë se nuk do të largojnë lojtarë nën atë që mendojnë se është vlera reale e tyre, /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al