Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Java e 15/ Derbi i kryeqytetit të enjten, Vllaznia transfertë ferri në Ballsh,

Java e 15-të luhet në mesjavë, ndërsa takimet janë të ndara në dy ditë. Kjo është java e derbit të kryeqytetit, Partizani-Tirana, një sfidë vendimtare, ku të dyja ekipet duan titullin dhe vetëm fitorja u bën punë, ndryshe, çdo rezultat tjetër i disfavorizon në raport me ecurinë e skuadrën kuqeblu.

Ndërkohë që të mërkurën, Teuta luan në Krujë dhe Vllaznia në Ballsh, pra, dy transferta ferri, kurse Kukësi luan në Fier. Laçi pret në fushën e vet skuadrën e Skënderbeut.

Ja ndeshjet që luhen mesjavën e ardhshme, oraret dhe ditët e takimeve…

Të mërkurën, ora 13:45

Kastrioti-Teuta

Bylis-Vllaznia

Laçi-Skënderbeu

Apolonia-Kukësi

Të enjten, 21 janar, ora 18:00

Partizani-Tirana

E.S./Vipsport.al/

windows 7 home basic lizenz kaufen