Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ish-presidenti Morati: Titulli? Inter mund ta thotë atë fjalë, nuk është se jemi Sasuolo

Inter këtë sezon duket se është në rrugën e drejtë për të tentuar titullin në Serinë A. Aktualisht, zikaltërit gjenden në vendin e dytë, tre pikë larg Milanit kryesues, por triumfi ndaj Juventusit të dielën i ka shtuar besimin dhe motivimin të besuarve të trajnerit Antonio Konte.

Megjithatë, në ambientin e Interit, nuk e përsërisin shpesh fjalën titull dhe kërkojnë të ulin euforinë. Por, ish-presidenti i zikaltërve, Masimo Morati është i mendimit se zikaltërit nuk duhet të intimidohen në këtë pjesë, pasi nuk ata nuk janë Sasuolo.

“Ndeshja e së dielës ishte një ndjesi e bukur, Juventus ishte kundërshtari që bënte më shumë frikë. A mund të përmendet fjala titull? Inter e ka të lejueshme ta përmendë gjithnjë atë fjalë, sepse ne nuk jemi Sasuolo. Pastaj, për të mos na marrë më sysh tregohemi të kujdesshëm”, u shpreh Morati. /VipSport.al/