Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ish-ndihmësi i De Biazit zyrtarizohet në klubin e ri, firmos në Kroaci

Pas aventurës në Zvicër me Sionin, ish-ndihmësi i Xhani De Biazit te Shqipëria, Paolo Tramexani do të provojë një eksperiencë të re. Ditën e sotme, italiani është zyrtarizuar në rolin e trajnerit te klubi i Hajduk Splitit në Kroaci.

50-vjeçari e gjen skuadrën në mesin e renditjes (vendi i pestë), teksa do të provojë të rikthejë rezultatet pozitive duke qenë se Hajduku e ka mbyllur vitin me tre humbje radhazi që i kanë kushtuar shumë në klasifikim dhe që e kanë lënë 12 pikë larg zonës europiane.

Objektiv, tashmë që do t’i duhet Tramexanit ta arrijë në pjesën e dytë të sezonit. Kujtojmë se me Hajduk Split është aktivizuar më parë edhe mbrojtësi i kombëtares, Ardian Ismajli. /VipSport.al/