IPKO njësoj si Superioja, Ballkanit i bllokohet merkato!

Duket sikur klubet kosovare kanë përparuar në vitet e fundit në krahasim me ekipet tona të elitës, për nga mënyra e menaxhimit dhe administrimit, por në fakt problemet janë të njëjta, sidomos në marrdhëniet mes tyre dhe lojtarve. Ballkani i Suharekës, skuadra e vendit të parë dhe që ka qenë mjaft aktive në merkato, nuk ka mundur që të federojë dot lojtarë.

Në Shqipëri kështu e pësoi Skënderbeu, Tirana e Partizani së fundmi, teksa ky fenomen është transferuar edhe në Kosovë. “Infosport”  mëson se Ballkanit i është bllokuar merkatoja e dimrit. Kur ata kanë dashur të federojnë një nga lojtarët e afruar në këtë merkato, kanë kuptuar se u është bllokuar sistemi TMS.

Tashmë priten të tjera tdetaje, se për çfarë është bllokuar merkato dhe çfarë janë duke brë në klub për ta zhbllokuar atë…

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al