Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Ideja e fundit në merkato, shkëmbim Eriksen-Xheko. Jo të gjithë janë të bindur

Marrëdhënia e krisur mes Edin Xhekos dhe trajnerit Fonseka në ditët e fundut, ka bërë që klubi të mendojë ta largojë nga skuadra sulmuesin. Drejtuesit kanë mbështetur trajnerin në përplasjen me sulmuesin dhe kështu janë të hapur për të bërë merkato. Megjithatë, duke qenë se e kanë të vështirë të përfitojnë financiarisht nga boshnjaku i cili është tashmë 35-vjeç, mendojnë për shkëmbim me Kristian Eriksen.

Danezi dihet se është jashtë planeve të Kontes, ndërsa do ta pranonte opsionin roman në mënyrë që të gjente minutat e duhura para Europianit. Por, te Interi të gjendur në vështirësi financiare po shpresojnë ta shesin mesfushorin dhe të shpëtojnë nga paga e tij prej 7.5 milionë euro.

Ndaj, opsioni i shkëmbimit me Xhekon nuk është parësor për zikaltërit, megjithatë palët mund të dakordësohen në fund të merkatos nëse nuk gjejnë zgjidhje të tjera, pasi do të ishte në interes të tyre dhe vetë futbollistëve që të ndryshonin amvient për pjesën e dytë të sezonit. /VipSport al/