Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

I fiksuar njëlloj si te Milani, Galiani: Berluskoni më pyeste nga spitali për Balotelin dhe Monzën

Silvio Berluskoni nuk i është ndarë Monzës as kur ishte i shtruar në spital këto ditë. Presidenti i Monzës duket se po e përjeton me të njëjtin entuziazëm këtë eksperiencë në drejtimin e klubit, njëlloj siç bënte në vitet kur ishte te Milani dhe nuk i ndahej skuadrës që asokohe dominonte futbollin në Itali e Europë.

Vetë Adriano Galiani ka konfirmuar se presidenti i Monzës ishte po aq entuziast për ekipin dhe blerjen e fundit të kësaj skuadre, Mario Balotelit.

“Më pyeti nëse Baloteli luante të shtunën dhe iu përgjigja që nuk ishte ende gati pas problemit muskulor, por i theksova që po sillet në mënyrën e duhur. Presidenti ka ndjekur gjithmonë Monzën, që nga shtëpia e tij në Arkore sheh dritat e stadiumit. Pastaj do të dijë gjithçka që ndodh në Monzelo. Dëgjohemi 3-4 herë në javë për të shkëmbyer idetë dhe e informoj për të gjitha lëvizjet në merkato”, tregoi sot Galiani. /vipsport.al/

avast lizenz kaufen