Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Hyseni drejt largimit nga Tomori, e ardhmja te Besa, afrikanët e Tiranës nuk vijnë

Në verë ishte afrim i bujshëm në radhët e skuadrës së Tomorit të Beratit, ndërsa tashmë është thuajse i larguar. Bëhet fjalë për mesfushorin Erald Hyseni, që nga Luftëtari u bë pjesë e skuadrës “mëmë” në verën e shkuar.

Por që për shkak mosmarrëveshjes në Berat, do të luajë në një skuadër tjetër në pjesën e mbtur të garës.

Nga sa bëhët e ditur, është gjetur akordi që Hyseni të vijojë karrierën në radhët e skuadrës së Besës së Kavajës. Erald Hyseni tasmë është në kulmin e karrierës dhe ka pasur edhe oferta nga ekipe të elitës, porr dukeyt se ësjtë gjetur marrëvesgje mes dy klubeve, që mesfushori të luaj në Kavajë.

Tashmë, me largimin e Kolecit e Levendit, një afrim si ai i Hysenit është një forcë më shumë për skuadrën e trajnerit Artan Mërgjyshi. Ndërkohë që duket se pista e huazimit të dy ganezëve të Tiranës, sulmuesit Derrik Sasraku dhe Isak Gyamfi, për të cilët u tha se do të shkonin në huazim, duket se nuk do të ndodhë, pasi ata do të mbteten në radhët e bardhebluve, dhe në plan huazimi për ta kanë dal edhe ekipe të elitës…

E.S./Vipsport.al