Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Huazimi i dytë nga Real, trajneri Arteta bind fantazistin të luajë me Arsenal

Martin Odegard do të kryejë ditën e sotme vizitat mjekësore për të vazhduar pjesën e mbetur të sezonit me fanellën e Arsenal. Fantazisti norvegjez do të lejë Real Madrid aty ku nuk kishte shumë hapësira nga trajneri Zinedin Zidan, teksa pas një bisede me teknikun e topçinjve Mikel Arteta, është bindur për aventurën e re.

Arsenal falë formulës së huazimit, do të paguajë 2.5 milionë euro për shërbimet e futbollistit si dhe rrogën e tij për pjesën e mbetur të sezonit. Nga ana tjetër, Odegard do të kërkojë të bindë madrilenët ta rikthejnë në Santiago Bernabeu, pasi kërkon me çdo kusht të jetë protagonistë me Los Blancos.

Sakaq, Odegard nuk është lojtari i vetëm i huazuar nga Reali te Arsenal, pasi në këtë formë, me londinezët aktivizohet edhe mesfushori spanjoll, Dani Sebajos. /VipSport.al/