Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Huazimi i dy ganezëve të kushtëzuar nga afrimet, Sasraku e Gyamfi mbeten në pritje!

Pak ditë më parë u bë thuajse fakt i kryer kalimi i dy lojtarëve të skuadrë ssë Tiranës, Derrik Sasraku dhe Isak Gyamfi, si lojtarë që do të luajnë në huazim në radhët e skuadrës së Besës së Kavajës, në Kategorinë e Parë, madje ishte gjetur edhe akordi mes dy presidentëve, Refi Halili i Tiranës dhe Nexhat Bizhdili i Besës.

Mirëpo, lojtarët nuk janë parë në Kavajë. Nga sa bëhet e ditur, të dy lojtarët mund që edhe të qendrojnë te Tirana, pasi bardheblutë janë në pritje të zhvillimeve të merkatos dhe në një sezon të gjatë, ku bardheblutë do të synojnë që të së paku të jenë në Europë pasi edhe nga Kupa e Shipërisë janë eliminuar, të kenë sa më shumë alternativa.

Ndaj edhe këtë javë do të ketë zhvillime sa i përket merkatos dhe nëse Tirana afron lojtarët e tjerë të piketuar në mesfushë dhe sulm, atëherë mund të huazohen dy ganezët, që kanë provuar që të luajnë edhe titullarë në pjesën e parë të garës.

Sidomos Sasraku, një sulmues i talentuar, prej të cilit te bardheblutë presin shumë…

E.S./Vipsport.al/

windows 8.1 pro lizenz kaufen