Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Heroi Mazrekaj: Ndihem më mirë te Laçi se Partizani, s’më emocionon Tirana e askush

Mentor Mazrekaj është duke bërë liderin në radhët e skuadrës së Laçit dhe pas ndeshjes, autori i golit të fitores ndaj bardhebluve, në emisionin “gol pas goli” në “Supersport” ka pohuar: “Po më vjen shumë mirë që kam këtë ecuri. Ishalla do Zoti ecim kështu. Është e vërtetë që jam më mirë te Laçi se te Partizani pak vite më parë. Duro më ka dhënë një energji. Ato gabime në të kaluarën nuk i bëj më. E ndiej veten më mirë tani se atë kohë. Jam më i qetë sot. Mendoj se skuadra ka ecur mirë, përveç disa difekteve të vogla. I dominojmë rivalët, por mbase ekipi kishte nevojë për futbollistë që ta merrnin përdore.”

“Kam luajtur me Visarin një vit te Prishtina. Për momentin, është portiere më I mirë në Shqipëri.”

“Nuk jam sulmues tipik. Mundohem të jem urë lidhëse mes mesfushës dhe sulmuesve. Aty pas sulmuesve më preferon Duro.”

“S’jam shumë tip që emocionohem nga ndeshjet. I marr të gjithë njësoj”, – përfundoi prononcimin e tij, futbollisti i Laçit, Mentor Mazrekaj.

E.S./Vipsport.al/