Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Halili: Ky derbi vendimtar për titullin, grupi i plotë, Tirana të tregojë veten

Në emisionin “Gol pas goli” në “Supersport” ka folur në hyrje të stadiumit “Elbasan Arena” presidenti i skuadrës së Tiranës, Refik Halili. Ky i fundit u shpreh se është një ndehsje vendimtare për të ardhmen e Tiranës, por ndikon edhe në kampionat… “Ndeshje të cilën skuadra dhe gjithë klubi e ka vlerësuar. Nuk kërkon nxitje ekstra. Ndeshje e shumë pritur për vetë futbollistët. Skuadra do të shpalosi atë që nuk ka bërë gjatë gjithë kampionatin, për të vetmen arsye sepse grupi është më i plotë.”

“Rruga e mbarë? Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme. Në qoftë se hidhet ky hap, ne ecim drejt asaj që pretendojmë. Në bazë të kontingjentit që kemi të shkojmë drejt objektivit.”

“Kemi bërë një merkato të kujdesshme, do ta shikojmë gjatë ndeshjeve që do të zhvillojmë, nëse lojtarët e afruar do të jenë në formën e duhur, nëse rezultatet do të kënaqin  skuadrën, atëherë do të themi që merkatoja ka qenë shumë e suksesshme”, – tha presidenti i skuadrës së Tiranës, Refik Halili para ndeshjes derbi me Partizanin.

E.S./Vipsport.al/